Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Alpha-InnoTec na Targach MUREXPO

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin i 4dom

Targi MUREXPO

W dniach 13-15 kwietnia odbyła się wiosenna edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO oraz Targów Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE.

Warszawski Torwar, gdzie zlokalizowane były oba wydarzenia, odwiedziło w ciągu trzech dni blisko 6 000 gości. Na zaproszenie naszego partnera, firmy 4dom z Nowego Dworu Mazowieckiego, mieliśmy przyjemność zaprezentować na Targach wyjątkową jakość produktów Alpha-InnoTec.

Warszawskie Targi MUREXPO i MODNE WNĘTRZE organizowane są z myślą o osobach budujących bądź remontujących dom/mieszkanie i poszukujących oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań technologiczno-projektowych. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 wystawców związanych z branżą budownictwa i wyposażenia wnętrz. Dzięki połączeniu dwóch imprez targowych w jednym miejscu, odwiedzający mieli możliwość pozyskania kompleksowej i pełnej informacji praktycznie z każdego obszaru zainteresowania: od projektu wymarzonego domu do aranżacji ogrodu.

Nowoczesne technologie pomp ciepła Alpha-InnoTec były reprezentowane przez firmę 4dom z Nowego Dworu Mazowieckiego, która na swoim stoisku umieściła dwa popularne modele niemieckiego producenta: SWC oraz LWA. Wraz z konsultantem technicznym Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin przedstawiciele firmy 4dom promowali wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przy projektowaniu systemu grzewczego w domu, ze szczególnym uwzględnieniem pomp ciepła marki Alpha-InnoTec, które relatywnie do innych rozwiązań pozwalają na znaczną redukcję kosztów ogrzewania.

Wszystkim odwiedzającym stoisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami, a firmie 4dom – za zaproszenie do współuczestnictwa w targach.

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła