Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych

Armatura przemysłowa

Przepustnice, zawory kulowe, zasuwy nożowe, technika filtracyjna

Produkty GEFA

Przepustnice

Doskonałe rozwiązanie dla większości mediów, mają niewielką długość zabudowy (standaryzowane) co pozwala na instalację nawet w trudno dostępnych miejscach. Przepustnice mogą posiadać najwyższą klasę szczelności – A. W prosty sposób montowane mogą być różne rodzaje napędów – ręczne, przekładnie ślimakowe, napędy pneumatyczne (podwójnego i pojedynczego działania) oraz napędy elektryczne.

  • Przepustnica KG 2 i 4Przepustnice KG 2 i 4 – centryczne z miękkim uszczelnieniem – przeznaczone do nieagresywnych rodzajów mediów, których parametry nie przekraczają 10 bar ciśnienia roboczego oraz 180 stopni C. Wszystkie uszczelnienia i przepustnice dobierane są indywidualnie do konkretnych potrzeb inwestora i wymogów procesowych.
  • Przepustnica KG 7 i 9Przepustnice KG 9 i 7 – centryczne z miękkim uszczelnieniem – przeznaczone do praktycznie wszystkich rodzajów mediów, których parametry nie przekraczają 16 bar ciśnienia roboczego oraz 180 stopni C. Wszystkie uszczelnienia i przepustnice dobierane są indywidualnie do konkretnych potrzeb inwestora i wymogów procesowych.
  • Przepustnica KG 6 i 8Przepustnice KG 6 i 8 – centryczne z uszczelnieniem z PTFE – przeznaczone do mediów agresywnych i bardzo agresywnych, których parametry nie przekraczają 10 bar ciśnienia roboczego oraz 180 stopni C. Przepustnice GEFA serii KG z manszetą z PTFE posiadają certyfikat TA-LUFT na gnieździe co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.
  • Przepustnica HG 1 i 7 z podwójnym mimośrodemPrzepustnice HG 1 i 7 – z podwójnym mimośrodem– ten typ przepustnic przeznaczony jest mediów o wysokich parametrach pracy, których ciśnienie robocze nie przekracza 25 bar i 450 stopni C. Dzięki zastosowaniu pierścieni z PTFE można uzyskać A klasę szczelności.
  • Przepustnica HGT 1 i 7 z potrójnym mimośrodemPrzepustnice HGT 1 i 7 – z potrójnym mimośrodem – ten typ przepustnic przeznaczony jest mediów o wysokich parametrach pracy, których ciśnienie robocze nie przekracza 25 bar i 450 stopni C – przy wyższych parametrach pracy pozwala na uzyskanie szczelności klasy A.
Zawory kulowe

Nowoczesna i bezpieczna konstrukcja znajduje zastosowanie w przemyśle o wysokich wymaganiach jakościowych. Zawory tego typu pracują w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, spożywczym. W związku z pełnym przelotem zawory te uzyskują wysokie wartości przepływu. Zawory tego typu mogą być wyposażone w pierścień osadczy redukujący martwe przestrzenie wokół kuli, co zmniejsza okładanie się medium wokół kuli i zapiekanie się zaworu. Zawory tupu FGT dzięki wypełnieniu w pełni PTFE mogą pracować z mediami bardzo agresywnymi, dodatkowo mogą być wyposażone w kulę ceramiczną.

  • Zawór kulowy DG 1Zawór kulowy DG 1 – trzyczęściowy zawór kulowy, przyjazny serwisowo przeznaczony do pracy przy maksymalnych parametrach do 125 bar i 275 stopni C.
  • Zawór kulowy FG 1Zawór kulowy FG 1 – dwuczęściowy zawór kulowy, przyjazny serwisowo, kołnierzowy. Zaworu kulowe FG spełniają standardy bezpieczeństwa w przemyśle o wysokich wymaganiach jakościowych.
  • Zawór kulowy FGT 1Zawór kulowy FGT – Wykonanie kwasoodporne z powłoką z PTFE – przeznaczone do mediów agresywnych i bardzo agresywnych, których parametry pracy nie przekraczają 16 bar i 180 stopni C.
Zasuwy nożowe

Preferowane są w przemyśle przetwórczym oraz do uzdatniania wody. Pozwala na pełną kontrolę przepływu mediów zawierających włókna i szlam. Zasuwy Domino zapewniają całkowite uszczelnienie w obu kierunkach przepływu. Możliwe różnorodne wykonania materiałowe oraz napędów.

Armatura zwrotna

GEFA Procestechnik GMBH to niemiecki producent armatury przemysłowej: przepustnic, zaworów kulowych, zasuw nożowych. Firma została założona 1965 roku i należy do holdingu Indutrade AB, Kista Sweden

Więcej informacji o producencie znajdziesz GEFA Procestechnik GMBH

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła