Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Grudniowe szkolenie dla instalatorów w Koninie

6 i 7 Grudnia 2013, w położonym w sąsiedztwie malowniczego jeziora Mikorzyńskiego Ośrodku Szkoleniowo-wypoczynkowym, odbyło się szkolenie dla instalatorów z branży pomp ciepła.

Szkolenie w Koninie

Szkolenie było kolejnym z cyklu dwudniowych szkoleń dla osób z branży instalatorskiej. Podjęte tematy dotyczyły zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy na temat pomp ciepła Alpha-InnoTec.

Tematem pierwszego dnia szkolen
ia było zaprezentowanie producenta, jak również urządzeń oferowanych przez markę Alpha-InnoTec. Następnie poruszono temat obiegu chłodniczego, prezentując główne funkcje oraz sposoby działania pomp ciepła. Kolejnym tematem szkolenia było omówienie podstawowych parametrów technicznych pomp ciepła, trybów, w jakich pracują, jak również wydajność, jaką osiągają. Ponadto omówiono tematykę „dolnego źródła ciepła”, w której wyróżniono źródło z gruntu, powietrza, czy też wody.

Na koniec pierwszego dnia spotkania zaprezentowano istotne wskazówki dotyczące projektowania instalacji. Skupiono się między innymi na ustawieniu, montażu pompy ciepła, jak również jej wyposażenia, a także ogólnych zagadnień z podłączeniem jej do systemu grzewczego.

W trakcie spotkania przewidziany był również czas na przerwę obiadową, jak również wspólna kolacja, podczas której zebrani mogli wspólnie skonsumować posiłek, jak również poznać się, a także wymienić opiniami, czy też doświadczeniami.

Drugiego dnia szkolenia, zaraz po śniadaniu wszyscy wspólnie wyruszyli przyjrzeć się przykładowym instalacjom, w których zastosowano pompy ciepła marki Alpha-innoTec.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim obecnym na szkoleniu za przybycie, jak również czynny udział w spotkaniu.

pompy ciepła, pompa ciepła
DSC_0216

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła