Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Hydro-Tech na targach ISH 2013 we Frankfurcie

1348842709938W dniach 12.03 – 16.03.2013 r. firma Alpha-InnoTec uczestniczyła w targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Targi te odbywają się co dwa lata i są największą imprezą branży instalacyjnej na świecie o charakterze handlowym. Tematyka targów obejmuje szerokie spektrum dziedzin, obejmując zarówno wyposażenie łazienek, inżynierię budowlaną, technologię z zakresu budownictwa, jak również technologie związane z rynkiem klimatyzatorów, czy też odnawialnych źródeł energii.


Podczas pięciu dni najbardziej znani europejscy producenci mają szansę zaprezentować innowacyjne rozwiązaniaz zakresu instalacji i wzornictwa. Korzystając z tej okazji firma Alpha Inno-Tec poza prezentacją oferty zaprezentowała nowe pozycje produktowe, a także systemy pozwalające na bardziej ergonomiczną pracę urządzeń.

Z roku na rok urządzenia marki Alpha-InnoTech pozwalają na bardziej ekonomiczne ogrzewanie mieszkań, jak również wody. Natomiast systemy kontroli online zapewniają stały dostęp, jak również bezproblemową konfigurację temperatury z każdego miejsca, w którym się znajdujemy.

Firma Hydro-Tech, jako wyłączny przedstawiciel marki Alpha-InnoTec w Polsce również została zaproszona, aby uczestniczyć w tym jak ważnym dla wszystkich przedsięwzięciu. Dzięki tej okazji mogliśmy z bliska przyjrzeć się postępowi jaki ma miejsce na rynku europejskim, jak również określić współczesne jak i przyszłe trendy na rynkach instalacji i ogrzewnictwa.

1small2smallgdjchahh

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła