Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Kwietniowe szkolenie dla Instalatorów w Kasendorf

W dniach 6-9 Kwietnia 2014, w siedzibie Alpha-InnoTec w Kasendorf, na południu Niemiec odbyło się spotkanie dla Instalatorów pomp ciepła

Mailing-podziękowanie_01

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin jest organizatorem cyklicznych szkoleń z tematyki systemów grzewczych opartych na urządzeniach marki Alpha-InnoTec. Kwietniowe spotkanie w Niemczech dotyczyło zarówno szczegółowego omówienia oraz analizy oferowanego przez markę asortymentu, ale również możliwości dopasowania oferty dla potencjalnych inwestorów, z którymi współpracują instalatorzy.

Drugim ważnym punktem spotkania była prezentacja instalacji grzewczych z wykorzystaniem licznych praktycznych sytuacji i rozwiązań, jakie mogę czekać naszych instalatorów na co dzień.

Na szkoleniu przedstawiono szeroką gamę informacji, począwszy od głównych zagadnień związanych z działaniem pomp ciepła Alpha-InnoTec, poprzez omówienie parametrów, trybów pracy oraz ich wydajności urządzeń. Instalatorzy otrzymali również liczne wskazówki projektowe związane z montażem i ustawieniem pomp ciepła, jak również z podłączeniem całego systemu grzewczego. Dodatkowym elementem, który docenili zebrani była prezentacja możliwości, jakie oferuje Regulator Luxtronik 2.0, w tym automatyka oraz konfiguracja systemów grzewczych za jego pośrednictwem.

Każdy mógł podzielić się swoją wiedzą na temat pomp ciepła, wymienić doświadczeniami, a także znaleźć odpowiedzi na pytania z zakresu systemów grzewczych wśród innych uczestników. Szkolenie pozwoliło przyjrzeć się fabryce urządzeń, środowisku i organizacji pracy w którym rocznie powstaje ponad 50 tysięcy pomp ciepła.

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający udział w nim. Dokument jest nie tylko pamiątką z wyjazdu, lecz również dowodem posiadanej wiedzy technicznej w zakresie urządzeń marki.

IMG_0476-1 (Kopiowanie)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, jak również za czynne uczestnictwo w szkoleniu!

Dodatkowo zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnych szkoleniach!

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła