Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Listopadowe szkolenie dla instalatorów w Kasendorf

 

W dniach 24-27 Listopada 2013, w siedzibie Alpha-InnoTec w Kasendorf, Niemczech odbyło się szkolenie
dla instalatorów zajmujących się pompami ciepła.

Uczestnicy szkolenia

Cykliczne szkolenia z tematyki systemów grzewczych opartych na urządzeniach marki Alpha-InnoTec są nieodłącznym elementem współpracy Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin z instalatorami pomp ciepła.

Listopadowe spotkanie dotyczyło zarówno szczegółowego omówienia oraz analizy oferowanego przez markę asortymentu, ale również możliwości dopasowania oferty dla potencjalnych inwestorów, z którymi współpracują instalatorzy.  

Pompy ciepła, pompa ciepła, szkolenia, instalatorzy

Drugim ważnym punktem spotkania była prezentacja instalacji grzewczych z wykorzystaniem wielu praktycznych sytuacji i rozwiązań, jakie mogą czekać na instalatorów.

Na szkoleniu przedstawiono szeroką gamę informacji, począwszy od głównych zagadnień związanych z działaniem pomp ciepła Alpha-InnoTec, poprzez omówienie parametrów, trybów pracy oraz ich wydajności urządzeń. Instalatorzy otrzymali również liczne wskazówki projektowe związane z montażem i ustawieniem pomp ciepła, jak również z podłączeniem całego systemu grzewczego. Dodatkowym elementem, który docenili zebrani była prezentacja możliwości, jakie oferuje Regulator Luxtronik 2.0, w tym automatyka oraz konfiguracja systemów grzewczych za jego pośrednictwem.

Każdy mógł podzielić się swoją wiedzą na temat pomp ciepła, wymienić doświadczeniami, a także znaleźć odpowiedzi na pytania z zakresu systemów grzewczych wśród innych uczestników. Szkolenie pozwoliło przyjrzeć się fabryce urządzeń, środowisku i organizacji pracy w którym rocznie powstaje ponad 50 tysięcy pomp ciepła.

Po ukończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający udział w nim. Dokument jest nie tylko pamiątką z wyjazdu, lecz również dowodem posiadanej wiedzy technicznej w zakresie urządzeń marki.

Uczestnicy szkolenia w Kasendorfie

Uczestnicy szkolenia w Kasendorfie

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za przybycie, jak również za czynne uczestnictwo w szkoleniu!

Pozdrawiamy! Zespół Przedsiębiorstwa „Hydro-Tech” Konin

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła