Zespół

Dział
Administracji


+48 63 245 34 79
hydro@hydro-tech.pl


Piotr Bigosiński
Właściciel



Monika Hoderna-Cieślak
Pełnomocnik

m.hoderna-cieslak@hydro-tech.pl
Dział Księgowości

Małgorzata Balińska
Główna Księgowa

m.balinska@hydro-tech.pl
63 245 34 79 wew. 31

Katarzyna Michalak
Księgowa

k.michalak@hydro-tech.pl
63 245 34 79 wew. 13
Dział Handlowy
grupy Gefa i ZOOK


+48 63 245 34 79 wew. 22
gefa@hydro-tech.pl


Piotr Bigosiński
Dyrektor Handlowy grupy GEFA i ZOOK

piotr.bigosinski@hydro-tech.pl

Daniel Posadzy
Doradca Techniczny

d.posadzy@hydro-tech.pl

Jakub Kruczek
Doradca Techniczny

j.kruczek@hydro-tech.pl

Joanna Kowalczyk
Asystent Doradcy Technicznego

j.kowalczyk@hydro-tech.pl

Anna Kotarska – Boczek
Asystent Doradcy Technicznego

a.kotarska-boczek@hydro-tech.pl
Dział Handlowy
grupy AIT (alpha innotec)



Oddział Gdynia

+48 58 778 90 90 
gdynia@hydro-tech.pl


Oddział Poznań

+48 61 830 03 52
poznan@hydro-tech.pl

 

 mapa

Podział handlowy
na województwa
Zobacz więcej


Bartosz Bigosiński
Dyrektor Handlowy grupy AIT

b.bigosinski@hydro-tech.pl

Paweł Rostkowski
Kierownik ds. Sprzedaży

p.rostkowski@hydro-tech.pl

Tobiasz Turoń
Doradca Techniczny

t.turon@hydro-tech.pl

Monika Jezierska
Asystent Doradcy Technicznego

m.jezierska@hydro-tech.pl

Ewelina Skibińska
Asystent Doradcy Technicznego

e.skibinska@hydro-tech.pl
Dział
Marketingu



+48 58 778 90 90
marketing@hydro-tech.pl


Bartosz Świerczewski
Kierownik Działu Marketingu

b.swierczewski@hydro-tech.pl

Aleksandra Kwaśniewska
Asystent ds. Marketingu

a.kwasniewska@hydro-tech.pl
Dział
Serwisu



+48 61 830 21 21
serwis@hydro-tech.pl


Bogdan Skotarek
Kierownik Działu Serwisu

b.skotarek@hydro-tech.pl

Sebastian Mijas
Koordynator ds. Serwisu

s.mijas@hydro-tech.pl

Łukasz Jakubowski
Serwisant

l.jakubowski@hydro-tech.pl

Marcin Kubik
Serwisant

m.kubik@hydro-tech.pl
Magazyn

Janusz Rębisz
Obsługa techniczna oraz logistyczna

j.rebisz@hydro-tech.pl