Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Alpha-InnoTec na Targach SIBEX

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin i IVT Energia

Targi SIBEX

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin wraz z firmą IVT Energia z Katowic prezentowało renomowane pompy ciepła Alpha-InnoTec podczas 5 Targów Budowlanych SIBEX w Sosnowcu.

W ostatni weekend lutego na terenie nowoczesnego ośrodka wystawienniczego –Expo Silesia w Sosnowcu, odbyła się piąta edycja targów budowlanych SIBEX. Co roku impreza przyciąga czołowych producentów i wykonawców z branży budowlanej regionu, i jest jednym z największych tego typu wydarzeń na terenie Polski południowej. W konsekwencji, każda edycja targów SIBEX cieszy się dużą popularnością zwiedzających, których w tym roku było aż 8 tys.

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin wraz z Partnerem, firmą IVT Energia z Katowic, prezentowało niezawodne pompy ciepła ekskluzywnej marki Alpha-InnoTec. Odwiedzający stoisko chętnie zadawali pytania odnośnie zalet wykorzystania technologii pomp ciepła, na które entuzjastycznie odpowiadali nasi konsultanci. A ponieważ korzyści wynikające z instalacji grzewczych opartych o pompy ciepła firmy Alpha-InnoTec są tematem obszernym i wielowątkowym, rozmowom nie było końca. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko firmy IVT Energia!

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła