Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych

Struktura sprzedaży

Dział energetyki odnawialnej opiera się na współpracy z wykonawcami instalacji grzewczych czyli instalatorami.

Współpracujemy z instalatorami, inwestorami, firmami oraz klientami indywidualnymi.

Oferujemy nasze urządzenia użytkownikowi tylko i wyłącznie poprzez wykwalifikowanych instalatorów, którzy wcześniej zostali odpowiednio przeszkoleni przez serwis i doradców technicznych.

Instalatorzy, z którymi współpracujemy, oferują nasze urządzenia przyszłemu użytkownikowi wraz z kompletną wyceną instalacji w danym obiekcie. Doradca techniczny czuwa nad tym, żeby pompa ciepła została prawidłowo dobrana i wszystkie wytyczne producenta zostały zrealizowane.

Naszych urządzeń nie można kupić na wolnym rynku, gdyż wychodzimy z założenia, że tylko fachowy montaż urządzeń gwarantuje prawidłowość funkcjonowania co przekłada się na zadowolenie użytkownika.

Naszych urządzeń nie można spotkać i zakupić w hurtowniach, ponieważ przy takim rozwiązaniu nie jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikowi prawidłowego montażu zweryfikowanego przy pierwszym odpaleniu urządzenia przez nasz autoryzowany serwis.

Dział armatury przemysłowej

Dostarczamy urządzenia do klienta końcowego (zakładu), współpracujemy przy tym również z projektantami oraz wykonawcami.

Obydwa działy naszej firmy pracują na terenie całego kraju, a mobilni doradcy techniczni są wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba, niezależnie od miejsca inwestycji.

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła