Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Szkolenie dla Instalatorów – Kasendorf

Pompy ciepła Alpha-InnoTec

W dniach 21-24 Kwietnia 2013, w siedzibie Alpha-InnoTec w Niemczech odbyło się szkolenie dla instalatorów zajmujących się pompami ciepła.j

Hydro-Tech cyklicznie organizuje szkolenia z zakresu systemów grzewczych opartych o urządzenia marki Alpha-InnoTec.  Podczas spotkania szczegółowo analizowany jest nie tylko asortyment dostępny w ofercie firmy oraz sposoby jak najlepszego dopasowania oferty dla potrzeb inwestorów, ale również strona praktyczna instalacji.

Na szkoleniu omówiono zasady działania urządzeń Alpha-InnoTec, począwszy od przedstawienia ogólnych zagadnień związanych z głównymi funkcjami, oraz sposobami działania pomp ciepła, poprzez omówienie poszczególnych parametrów, trybów pracy i ich wydajności. Ponadto zaprezentowane zostały liczne wskazówki projektowe związane z montażem, ustawieniem pomp ciepła, oraz podłączeniem systemu grzewczego. Elementem, który najbardziej interesował zebranych, była prezentacja możliwości automatyki i konfiguracji za pomocą Regulatora Luxtronik 2.0.
Hydro-Tech_23.04.2013small

Oprócz zakresu szkolenia, każdy z instalatorów mógł podzielić się swoją wiedzą, jak również znaleźć odpowiedź na pytania związane z systemami grzewczymi. Szkolenie było również doskonałą okazją, aby przyjrzeć się fabryce, oraz środowisku, w którym rocznie powstaje ponad 50 tysięcy urządzeń Alpha-InnoTec.

PRODUKCJA1 (11)

Zwieńczeniem szkolenia było wręczenie dyplomów potwierdzających udział w nim, jak również będącego dowodem posiadanej wiedzy technicznej z zakresu urządzeń marki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie, jak również aktywne uczestnictwo
w szkoleniu!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnych szkoleniach.

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła