Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Kongres Partnerów 16-17 września 2011

II Ogólnopolski Kongres Partnerów Alpha-InnoTec i Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin

W dniach 16-17 września 2011 roku odbył się II Ogólnopolski Kongres PartnerówAlpha-InnoTec i Hydro-Tech. Miejscem spotkania był hotel „Niedźwiadek” we Wdzydzach Kiszewskich. Hotel położony jest w malowniczym regionie Kaszub, otoczony  lasami i jeziorami na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.


II Ogólnopolski Kongres Partnerów 2011

W dniach 16-17 września 2011 roku odbył się II Ogólnopolski Kongres Partnerów Alpha-InnoTec i Hydro-Tech. Miejscem spotkania był hotel „Niedźwiadek” we Wdzydzach Kiszewskich. Hotel położony jest w malowniczym regionie Kaszub, otoczony  lasami i jeziorami na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego .

Gośćmi tegorocznego Kongresu byli Partnerzy Przedsiębiorstwa „Hydro-Tech” Konin –firmy instalacyjne z całej Polski, które specjalizują się w montażu pomp ciepła. W kongresie wzięli udział również przedstawiciele niemieckiego producenta Alpha-InnoTec, z którym Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin efektywnie współpracuję już 10 lat! Kongres był, więc jednocześnie okazją do uczczenia tego wydarzenia.

Coroczne spotkania na Ogólnopolskim Kongresie Partnerów to przede wszystkim chwila oderwania się od trudu pracy codziennej na rzecz świetnej zabawy. Dla Instalatorów to możliwość zdobycia nowych kontaktów i zabawy w doborowym towarzystwie, a dla Hydro-Tech  okazja by swoim Partnerom podziękować za współpracę. Tak było i w tym roku! Uczestnicy mieli okazję zapomnieć na moment o pracy i całkowicie się zrelaksować.

Impreza zaczęła się o godz. 19.00 częścią oficjalną, po której nastąpił moment na dobrą zabawę. Jako, że Kongres odbywał się na Kaszubach nie zabrakło regionalnych atrakcji. Po zażyciu tabaki Wszyscy z wielkim zapałem ruszyli na parkiet, gdzie tańce trwały do białego rana!

Laureaci konkursu 10-lecia!

W części oficjalnej rozstrzygnięto „Konkurs Roczny 2010-2011” i wręczono Partnerom pamiątkowe dyplomy oraz Nagrody w czterech kategoriach. W związku z tym, że  w  2011 roku przypadało 10-lecie współpracy Hydro-Tech z Alpa-InnoTec, nagrody były nadzwyczajne.

Największy obrót handlowy uzyskała firma ORGANIKS W.Z.P.U. z Gdańska. Jej właściciel wygrał dwutygodniową wycieczkę do Tajlandii dla dwóch osób.

Zwycięstwo w kategorii „Największy procentowy przyrost obrotu” przypadło firmie WACHELKA INERGIS S.A. z Częstochowy. Laureat wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na 8 dni do Kenii.

Największy obrót handlowy nowego Partnera osiągnął Zakład Usługowy Studniarstwa Instalatorstwa Sanitarnego i Ogrzewania Wiesław Kuczkowski z Sierakowic. Nasz Nowy Partner, wraz z osobą towarzyszącą, będzie wypoczywał na Maderze.

Nagroda za najlepszą instalację wybrana w głosowaniu internetowym została przyznana firmie ETNA Lech Olczedajewski z Sochaczewa. Internauci na stroniewww.pompyciepla-24.pl najwyżej ocenili instalację wykonaną w Europejskim Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej AFRODYTA SPA w Radziejowicach. Nagrodą dla laureata był weekendowy pobyt wraz z pakietem Spa dla dwóch osób w Hotelu SHERATON w Sopocie.

Gościom przybyłym na Ogólnopolski Kongres Partnerów dziękujemy za obecność i miłą atmosferę. Liczymy, że takie spotkania na długo zapadną w Waszej pamięci!

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła