Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Szkolenie dla projektantów instalacji przemysłowych

Gefa Zook

instalacje przemysłowe szkolenie

SZKOLENIE DLA PROJEKTANTÓW INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH w dniach 24-25.05.2012

W dniach 24-25.05 w siedzibie Przedsiębiorstwa HYDRO-TECH Konin odbędzie się szkolenie dla projektantów z zakresu projektowania i zastosowania armatury oraz płytek bezpieczeństwa w instalacjach przemysłowych.

Gośćmi honorowymi i współprowadzącymi szkolenie będą przedstawiciele niemieckiego producenta armatury przemysłowej GEFA Processtechnik GMBH, a wśród nich prezes tejże firmy. Szeroką wiedzą i doświadczeniem podzielą się nasi Partnerzy z Niemiec, których historia firmy sięga lat 60-tych.

W czasie szkolenia szczegółowo będą omawiane typowe i nietypowe zastosowania poszczególnych rodzajów armatury, popełniane błędy, rozwiązania konstrukcyjne dla zmniejszenia awaryjności i ułatwienie konserwacji, dane techniczne itp.

Celem szkolenia jest doprowadzenie do sytuacji w której inwestor jest obsługiwany przez profesjonalny zespół projektantów współpracujących z fachowcami konkretnych branż. Pracując w ten sposób można zminimalizować ryzyko błędu, a co za tym idzie spowoduje zadowolenie użytkownika z bezawaryjnej pracy urządzeń.

Wspólnie z Państwem chcemy proponować inwestorowi najwyższej jakości rozwiązania procesowe, które spełnią wysokie wymagania użytkownika.

Zapraszamy projektantów, wykonawców instalacji przemysłowych oraz użytkowników do wzięcia udziału w szkoleniu.

Prosimy o pobranie kart zgłoszeniowych, wypełnienie i odesłanie na adres gefa@hydro-tech.pl lub faxem pod numer +48 63 242 37 28 do dnia 16.05.2012

Karta zgłoszeniowa

Szczegółowe informacje pod numerem +48 63 244 34 79 w. 22 lub 607 066 153.

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła