Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

Szkolenie dla projektantów

Jak dzielimy się doświadczeniem

Szkolenie dla projektantów

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin oferuje cykliczne szkolenia produktowe o różnym poziomie zaawansowania. Podczas sesji szczegółowo omawiane są produkty dostępne w asortymencie firmy, docelowe obszary ich najbardziej optymalnego zastosowania, a także praktyczne porady dotyczące instalacji. Szkolenia dla projektantów mają na celu promocję instalacji grzewczych opartych o pompę ciepła, która wciąż niestety jest, pomimo licznych zalet, stosunkowo mało popularnym rozwiązaniem w Polsce.

Szkolenie dla projektantów 09-10.12.2011 r.

W dniach 09-10.12.2011 r. odbyło się ostatnie szkolenie w roku, pod patronatem Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin, wyłącznego przedstawiciela firmy Alpha-InnoTec na terenie Polski. Szkolenie przeznaczone dla projektantów pomp ciepła, przyciągnęło do Konina przedstawicieli wielu firm z całej Polski od tych, którzy dopiero planują projektować instalacje w oparciu o pompy ciepła, aż po projektantów z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Zestawienie tak różnych poziomów zaawansowania pozwala na jeszcze skuteczniejszą naukę oraz nawiązanie partnerskich kontaktów między uczestnikami.

Szkolenia w siedzibie Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin, organizowane są cyklicznie. Pozwalają one pogłębić posiadaną już wiedzę o produkcie, jak również zapoznać się z parametrami nowych urządzeń.

Prowadzący na wstępie przedstawili informacje o producencie – firmie Alpha-InnoTec a także dostępnych produktach. W dalszej części omówione zostały możliwości automatyki, standardowe i zaawansowane schematy hydrauliczne oraz innowacyjne sterowanie pompami ciepła przez Internet.

Drugi dzień szkolenia poświęcono na wizyty, na działających instalacjach z pompami ciepła.

Uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz aktywne uczestnictwo w szkoleniu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnych szkoleniach, najbliższe spotkanie już w 2012 r.

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła