Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych
Aktualności:

„Hydro-Tech” Konin na Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia 2014”

Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin wraz z producentem pomp ciepła Alpha-innoTec wspiera inicjatywy mające na celu rozwój zawodowy fachowców branży budowlanej, a także nowych specjalistów w zakresie  instalatorstwa systemów grzewczych.

Bez nazwy-1

Dlatego też, w tym roku postanowiliśmy wesprzeć finansowo jeden z najprężniej rozwijających się projektów w szkolnictwie branży budowlanej.

Turniej „Złota Klienia” jest przykładem przedsięwzięcia dającego jasny i wyraźny obraz ukierunkowania nauczania, jak również poziomu wykształcenia specjalistów w Polsce.

W dniach 11–14 marca w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA odbył się finał centralny XLIII Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Turniej Budowlany jest ogólnopolskim konkursem skierowanym do uczniów zasadniczych szkół zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych. Uczestnicy konkursu reprezentowali swoje szkoły w zawodach: murarz, malarz, posadzkarz, stolarz oraz monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Uczniowie biorący udział w eliminacjach bez większych problemów rozwiązali testy – zawodowy i z przedsiębiorczości. Podobnie było z zadaniami problemowymi.

Od przeszło 40 lat Turniej Budowlany daje uczniom zasadniczych szkół zawodowych w prawie wszystkich szkołach budowlanych w kraju, możliwość sprawdzenia siebie i odniesienia sukcesu edukacyjnego.

Formuła konkursu jest zbliżona do zewnętrznych egzaminów zawodowych, co pozwala uczestnikom sprawdzić swoje przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie. Laureaci konkursu decyzją MEN są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Gratulujemy zwycięzcom!

Poniżej znajdują się zdjęcia z tegorocznej edycji
finału centralnego XLIII Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Zawodnicy podczas konkurencji

Zawodnicy podczas konkurencji

Turniej Złota Kielnia 2014

Turniej Złota Kielnia 2014

 

Wręczenie nagród rzeczowych

Wręczenie nagród rzeczowych

Rollup sponsorów

Rollup sponsorów

Zawodnicy

Zawodnicy

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła