Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych

Wsparcie techniczne

Oferujemy kompleksowe wsparcie w kluczowych obszarach

Grając jako zespół odniesiemy sukces!

Stara sportowa prawda ma wymierne przełożenie na zasady panujące w obszarze działalności gospodarczej. Dlatego też, w ramach współpracy z naszymi klientami oferujemy wielopoziomowe wsparcie w obszarach bezpośrednio wpływających na ułatwienie prowadzonej działalności, podnoszenie jakości usług czy też wzrost konkurencyjności na rynku.

Szkolenia

Celem Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin jest niezmiennie wysoka jakość świadczonych usług. W trosce o naszych klientów prowadzimy rozbudowany program szkoleniowy, składający się z kursów o różnym poziomie zaawansowania, w kraju i za granicą. Chcemy w ten sposób nie tylko podzielić się wiedzą i praktycznymi poradami, które ułatwią Państwu odniesienie sukcesu w prowadzonej działalności, lecz również – poznając Państwa opinie – podnosić poziom naszych usług.

Wsparcie techniczne

Branże, w których prowadzimy działalność, wymagają dużej elastyczności i dopasowania do wymagań oraz preferencji końcowych odbiorców. Przy koncepcji „szytych na miarę” produktów trudno wprowadzić trwałą i jednolitą standaryzację procedur. Jednocześnie rozumiemy, iż proponowanie unikalnych rozwiązań wymaga dużego doświadczenia praktycznego i nie zawsze udaje się wybrać te najbardziej optymalne. Dlatego też staramy się wspierać Państwa poprzez pomoc w opracowywaniu rozwiązań technicznych, optymalizację projektów, a także przygotowanie schematów wdrożeniowych dla inwestycji specjalnych.

Dokumentacja

Prowadząc wieloletnią działalność gospodarczą, doskonale zdajemy sobie sprawę, że czynnikiem implikującym sukces każdego przedsięwzięcia jest łatwy i szybki dostęp do aktualnych i wyczerpujących informacji. W nieustannie zmieniającej się branży technicznej jest to walor nierzadko kluczowy. Dokładamy starań, by nasi klienci posiadali dostęp do najnowszych informacji o produktach i ich parametrach (przewodniki, cenniki) oraz dokumentacji technicznej (wskazówki projektowe, instrukcje obsługi).

Marketing

W obecnym modelu gospodarki wysoka jakość produktów i usług to cenna podstawa, lecz nie determinanta sukcesu. Dotarcie do potencjalnego inwestora, zainteresowanie go konkretnym rozwiązaniem i przekonanie do jego wdrożenia bywa procesem czasochłonnym i kosztownym. Dlatego też Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin kładzie nacisk na pomoc swoim klientom w działaniach marketingowych. Współpracujemy z popularnymi tytułami prasowymi, gdzie regularnie zamieszczamy publikacje promujące produkty naszych partnerów, prowadzimy wzmożoną aktywność w Internecie, wspomagamy naszych klientów biorących udział w targach i wystawach (materiały promocyjne, atrapy pomp ciepła, gadżety reklamowe), a także wyposażamy ich w materiały marketingowe wspierające kontakty z inwestorami (katalogi, ulotki).

Zapraszamy do współpracy!

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła