Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych

Zespół Hydro-Tech

Hydro-Tech Konin Centrala

tel.: (63) 245 34 79 fax: (63) 242 37 28 email: hydro@hydro-tech.pl

Piotr Bigosiński
Piotr Bigosiński
właściciel przedsiębiorstwa
d
Monika Hoderna-Cieślak
pełnomocnik ds. zarządzania jakością
email: m.hoderna-cieslak@hydro-tech.pl
Piotr Bigosiński
Piotr Bigosiński
kierownik produktów Gefa i ZOOK
email: piotr.bigosinski@hydro-tech.pl
Joanna Kowalczyk
Joanna Kowalczyk
asystent kierownika produktów Gefa i ZOOK
email: gefa@hydro-tech.pl
Maria Szczepankiewicz
Maria Szczepankiewicz
główna księgowa
email: m.szczepankiewicz@hydro-tech.pl
Daniela Jagodzińska
Daniela Jagodzińska
księgowa
email: d.jagodzinska@hydro-tech.pl
MS
Marek Sompolski
doradca techniczny ds. stali jakościowych
email: sompol@icpnet.pl
Janusz Rębisz
Janusz Rębisz
obsługa techniczna oraz logistyczna
email: j.rebisz@hydro-tech.pl

Hydro-Tech oddział Trójmiasto

tel.:(58) 698 20 00 fax:(58) 698 20 01 email: gdynia@hydro-tech.pl

Bartosz Bigosiński
wicedyrektor
email:b.bigosinski@hydro-tech.pl
Bartosz Świerczewski
Bartosz Świerczewski
specjalista ds. marketingu
email: marketing@hydro-tech.pl
Monikasmall
Monika Jezierska
asystent doradcy technicznego
alpha innotec
email: m.jezierska@hydro-tech.pl

Hydro-Tech oddział Poznań

tel.:(61) 830 03 52 fax.:(61) 830 21 21 email: poznan@hydro-tech.pl email: serwis@hydro-tech.pl


Paweł Rostkowski
kierownik sprzedaży
alpha innotec
email:p.rostkowski@hydro-tech.pl
Ewelina Skibińska
Ewelina Skibińska
asystent doradcy technicznego
alpha innotec
email: e.skibinska@hydro-tech.pl
Bartosz Majewski
Bartosz Majewski
asystent doradcy technicznego
alpha innotec
email:b.majewski@hydro-tech.pl
Bogdan Skotarek
Bogdan Skotarek
kierownik serwisu
produktów alpha innotec
email:serwis@hydro-tech.pl
Piotr Spyrka
Piotr Spyrka
serwisant produktów alpha innotec
email:p.spyrka@hydro-tech.pl

 

 

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła