Wtiaj na stronie firmy Hydro-Tech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
WYSZUKIWARKA:
hydro@hydro-tech.pl

nr 1

w innowacjach

technologicznych

Zespół Hydro-Tech

 

Hydro-Tech Konin Centrala

tel.: (63) 245 34 79 fax: (63) 242 37 28 email: hydro@hydro-tech.pl

Piotr Bigosiński
Piotr Bigosiński
Właściciel
d
Monika Hoderna-Cieślak
Pełnomocnik
email: m.hoderna-cieslak@hydro-tech.pl
Piotr Bigosiński
Piotr Bigosiński
Dyrektor Handlowy grupy GEFA i ZOOK
email: piotr.bigosinski@hydro-tech.pl
Joanna Kowalczyk
Joanna Kowalczyk
Asystent Doradcy Technicznego
email: gefa@hydro-tech.pl
Daniel Posadzy
Daniel Posadzy
Doradca Techniczny
email: d.posadzy@hydro-tech.pl
Małgorzata Balińska
Małgorzata Balińska
Główna Księgowa
email: m.balinska@hydro-tech.pl
Katarzyna Michalak
Katarzyna Michalak
Księgowa
email: k.michalak@hydro-tech.pl
MS
Marek Sompolski
Doradca Techniczny ds. stali jakościowych
email: sompol@icpnet.pl
Janusz Rębisz
Janusz Rębisz
Obsługa techniczna oraz logistyczna
email: j.rebisz@hydro-tech.pl

Hydro-Tech oddział Trójmiasto

tel.:(58) 698 20 00 fax:(58) 698 20 01 email: gdynia@hydro-tech.pl

Bartosz Bigosiński
Dyrektor Handlowy grupy AIT
email: b.bigosinski@hydro-tech.pl
Bartosz Świerczewski
Bartosz Świerczewski
Kierownik Działu Marketingu

email: marketing@hydro-tech.pl


Tobiasz Turoń
Doradca Techniczny alpha innotec
email: t.turon@hydro-tech.pl
Monikasmall
Monika Jezierska
Asystent Doradcy Technicznego
email: m.jezierska@hydro-tech.pl

Hydro-Tech oddział Poznań

tel.:(61) 830 03 52 fax.:(61) 830 21 21 email: poznan@hydro-tech.pl email: serwis@hydro-tech.pl


Paweł Rostkowski
Kierownik ds. Sprzedaży
email:p.rostkowski@hydro-tech.pl
Ewelina Skibińska
Ewelina Skibińska
Asystent Doradcy Technicznego
email: e.skibinska@hydro-tech.pl
Bogdan Skotarek
Bogdan Skotarek
Kierownik Działu Serwisu
email: serwis@hydro-tech.pl
Sebastian Mijas
Sebastian Mijas
Koordynator ds. Serwisu
email: s.mijas@hydro-tech.pl
Bartosz Majewski
Bartosz Majewski
Asystent ds. Serwisu
email: b.majewski@hydro-tech.pl
Marcin Kubik
Marcin Kubik
Serwisant
email: m.kubik@hydro-tech.pl
Łukasz Jakubowski
Łukasz Jakubowski
Serwisant
email: l.jakubowski@hydro-tech.pl

 

 

  • pompy ciepła
  • pompy ciepła